• Żywe obrazy

• Uczniowie klasy VI na lekcji historii przygotowali  z wykorzystaniem sprzętu zakupionego w ramach programu Laboratorium Przyszłości "Żywe obrazy" inspirowane działami sztuki powstałymi w  XVII i XVIII wieku.

• Wielkanoc tuż tuż

• Uczniowie klasy VII i VI wraz z rodzicami pod kierunkiem p. Mari Ciążyńskiej wprowadzili uczniów w rozważania Wielkiego Tygodnia

• Marcowe sukcesy

•

Powiat Żyrardowski w finale Warszawskiej Syrenki reprezentować będą: mi.n  Leon Sokołowski (Leona przygotowała p. Iwona Krawczyk),

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru w Młodzieżowym Domu Kultury w Żyrardowie odbył się  Powiatowy Konkurs Recytatorski pod patronatem Starosty Żyrardowskiego.

NAGRODY:

Lena Mońka - Szkoła Podstawowa w Guzowie

WYRÓŻNIENIA:

Ada Chróślińska - Szkoła Podstawowa w Guzowie

Mieszko Marcinkowski – za udział - Szkoła Podstawowa w Guzowie

• Wycieczka do kina HELIOS

• Dnia 30 marca grupy przedszkolne wybrały się na wycieczkę do kina HELIOS. Dzieci miały okazję obejrzeć Film animowany pt.: "Wróżka Zębuszka". Nudy w kinie nie było – dużo wątków, wiele postaci, same atrakcje. Po seansie filmowy odbyły się warsztaty pizzy po których wszystkie maluchy mogły radośnie spędzić czas w Sali Zabaw " Inca Play".