• Wiosenne Święto Patrona

• Dnia 21 marca 2023r. obchodziliśmy tradycyjnie Wiosenne Święto patrona. W tym roku przypada 120 rocznica urodzin, 45 rocznica śmierci naszego patrona - Aleksandra Kamińskiego oraz 80 rocznica Akcji pod Arsenałem. Za organizację i przebieg tego Święta odpowiedzialna była 6 Guzowska Drużyna Harcerska razem z drużynową hm Joanną Przybysz. W tym dniu z rąk komendanta Hufca ZHP Żyrardów phm Karola Skonecznego 6 GDH otrzymała akt nadania imienia Bohaterów "Kamieni na szaniec". Wszyscy uczestnicy tego święta czyli klasy I-VIII mogli również uczestniczyć we wspólnych harcerskich pląsach oraz zabawach polegających na szyfrowaniu wiadomości za pomocą harcerskich szyfrów.

• BEZPIECZNY INTERNET

• Miesiące luty i marzec są miesiącami bezpiecznego internetu. Z tej okazji uczniowie klasy I, II i III uczestniczą w kursie "Internetowa szkoła Słonia Spacjusza". Kurs pogłębia wiedzę z zakresu zagrożeń w internecie, wspierają budowanie cyfrowych nawyków pozwalających na bezpieczne i odpowiedzialne korzystanie z sieci. Przybliżają zagadnienia związane z ochroną prywatności, kontaktami online, dostępem szkodliwych treści, nadużywaniem internetu i urządzeń cyfrowych. Kurs zorganizowany jest w ramach projektu #OseHero.

• WYNIKI KONKURSU INFORMATYCZNEGO

• Wyniki konkursu informatycznego "Bezpieczny Internet"

I miejsce - Lena Szczypiór

- Marta Jankowska