• "Wspomnienia narkomanki" - wycieczka klasy 7 do Cenrum Kultury w Żyrardowie

• Uczniowie klasy 7 uczestniczyli w profilaktycznym spektaklu "Wspomnienia narkomanki", sceniczną adaptację książki "Z pamiętnika narkomanki" Barbary Rosiek. Mocny przekaz aktorów uświadomił kolejny raz, że narkotyki, dopalacze i inne używki są bardzo groźne. Ważne jest, żeby nasze umysły pozostały czyste i wolne od uzależnień.

Po spektaklu wszyscy udali się do pizzerii. Było dużo dobrego jedzenia, uśmiechów i rozmów. Tak można spędzać wspólny czas . Bez trucizny i "wspomagaczy"

• 22 kwietnia - Światowy Dzień Ziemi

Z tej okazji klasa II przygotowała "Niewielki, ale śliczny Wiosenny Teatrzyk Ekologiczny", który zaprezentowała poszczególnym klasom. Korytarze szkolne przepełniły się hasłami dotyczącymi ochrony naszej planety!

Odbyły się również zabawy sensoryczne ( sensoplaneta) , zabawy konstrukcyjne ( budujemy planetę) oraz prace tematyczne związane z obchodami Dnia Ziemi.

• Dbamy o zdrowie!

• W ramach tygodnia „Dbamy o zdrowie” dzieci z zerówki realizowały tematy związane ze zdrowiem. Każdy dzień poświęcony był innemu zagadnieniu. Przedszkolaki wzbogaciły swoją wiedzę na temat zdrowego odżywiania , czystości , dbania o higienę jamy ustnej oraz dowiedziały się jak ważna jest aktywność fizyczna . O swojej pracy opowiedziały nam Pani Basia, pielęgniarka szkolna oraz higienistka stomatologiczna, Pani Karolina. Odbyła się nauka szczotkowania zębów, zagadnienie próchnicy, nauka nitkowania. Ostatniego dnia dzieci miały możliwość zobaczyć to, czego nie widać gołym okiem, a także przekonać się, że bakterie mogą mieć różne kształty