• Ale „HECA”- cyrk w szkole!

• 12 stycznia gościliśmy w naszej szkole cyrk „Heca”. Uczniowie z zapartym tchem śledzili występy pary cyrkowców. Prowadzący bawili swoimi sztuczkami. W programie występu znalazły się: pokaz iluzji, żonglerka i ekwilibrystyka. Największe zainteresowanie wzbudził wąż, który wywołał wiele emocji wśród publiczności. Dzieci chętnie angażowały się do wspólnych zabaw. Wspaniały występ cyrku zakończył się gromkimi oklaskami.

• Paka dla psiaka

• W naszej szkole zorganizowana została zbiórka karmy dla podopiecznych ze Schroniska w Żyrardowie. Celem tego przedsięwzięcia była poprawa standardu pobytu zwierząt w schronisku, kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt oraz wdrażanie dzieci i osób dorosłych do aktywnego udziału w zbiórce karmy. Organizatorem i koordynatorem akcji była klasa III i Szkolne Koło Wolontariatu. Cieszymy się, że tak wielu uczniów odpowiedziało na nasz apel i wzięło udział w akcji. Los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest obojętny dzieciom z naszej szkoły. Dlatego dziękujemy serdecznie wszystkim uczniom i rodzicom za włączenie się w zorganizowaną akcję charytatywną. Dzielenie się tym co mamy – to dobry nawyk! Składamy podziękowania dla Pana Szymona Gontarczyka z firmy „ Go- Trans” za transport do schroniska. Pamiątkowe zdjęcia zostały zrobione z wykorzystaniem aparatu fotograficznego w ramach programu „ Laboratorium Przyszłości”.