• Recytatorskie talenty

• We wtorek 05.04.2022 r. rozdano nagrody laureatomEliminacji Gminnych Małego Konkursu Recytatorskiego Powiatu Żyrardowskiego, który był jednym z etapów eliminacji do Konkursu "Warszawska Syrenka".

W wydarzeniu wzięli udział: Rafał Mitura-Burmistrz Miasta i Gminy Wiskitki, który objął konkurs swoim patronatem, Elżbieta Sydry - przewodnicząca Komisji Konkursowej na szczeblu gminnym, rodzice oraz opiekunowie szkolni naszych recytatorów.

Laureaci mieli również możliwość zaprezentowania na żywo utworów, które wcześniej oceniane były podstawie nadesłanych nagrań.

Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom konkursu w poszczególnych kategoriach i dziękujemy za zaangażowanie w przygotowanie ich do konkursu opiekunom szkolnym.

Przypomnijmy - naszą gminę, w eliminacjach powiatowych w Mszczonowie reprezentowali: Leon Sokołowski (SP w Guzowie), Maciej Dymkowski (SP w Guzowie), Patrycja Kuczkowska (SP w Guzowie) oraz Oliwia Jarosz (SP w Miedniewicach). Wszyscy zdobyli wyróżnienia.