• WYPRAWKA DO ZERÓWKI NA ROK SZKOLNY 2023/2024

WYPRAWKA DO ZERÓWKI NA ROK SZKOLNY  2023/2024

- teczka z rączką na prace dziecka

- bibuła karbowana ( kilka kolorów)

- kredki ołówkowe ( Bambino, Astra, lub Colorino - dobrze kolorujące)

- kredki świecowe ( Bambino, Astra, lub Colorino )

- klej w sztyfcie – 2 szt. ( Glue Stick – dobrze klejący )

- plastelina ( Bambino, Astra, lub Colorino )

- flamastry ( Bambino, Astra, lub Colorino )

- farby plakatowe w tubach 12 kolorów ( Bambino, Astra, lub Colorino ) plus 2 pędzelki gruby i cienki

- farby akwarelowe ( Bambino, Astra, lub Colorino )

- nożyczki

- plecak a w nim: piórnik typu saszetka ołówek ( 2 szt.), gumka, kredki, temperówka na kredki z pojemnikiem, karteczki samoprzylepne ( zakładki indeksujące); śniadaniówka oraz picie.

- artykuły papiernicze tj. bloki techniczne: 2 szt. biały A4, 1 szt. biały A3, 2 szt. kolorowy A4, 2 szt. kolorowy A3; blok rysunkowy: 1 szt. kolorowy A4, 1 szt. kolorowy A3

UBRANIA:

obuwie zmienne ( na rzepy lub gumki), strój gimnastyczny ( biała koszulka, krótkie spodenki – podpisane           w worku)

INNE:

Chusteczki nawilżane (2 szt.), ręcznik papierowy, kolorowanka z ulubionymi postaciami.

*Wszystkie przybory podpisujemy. Kompletną wyprawkę należy dostarczyć na początku roku szkolnego.

**Podręczniki zakupione będą we wrześniu. Szczegółowe informacje odnośnie podręczników przekazane zostaną na pierwszym zebraniu organizacyjnym. Orientacyjny koszt zakupu podręczników/ćwiczeń około 150 zł.

Anna Koźbiał

• Ogólnopolski Program Edukacyjny „Akademia Dojrzewania Lactacyd”

• Wzięliśmy udział w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym „Akademia Dojrzewania Lactacyd”. Pani Wiesława Sobolewska Jach, wraz z panią pedagog Martą Dymkowską zorganizował y w szkole miejsce na babskie pogaduchy (czy tylko babskie???). W ramach programu przystąpiliśmy do konkursu „Szkolna Ławka Przyjaciółek” To ogromne wyróżnienie dla naszej szkoły ponieważ ilość zgłoszonych prac konkursowych zaskoczyła samych organizatorów, którzy poinformowali, że wszystkie nadesłane prace były wspaniałe i widać po nich ogromne zaangażowanie nie tylko uczennic ale także i koordynatorów. Dominowała w nich kreatywność w przedstawieniu tematu, dbałość o szczegóły, ale też element zaskoczenia. Oglądając prace organizatorzy nie mogli wyjść z podziwu dla inwencji autorek.

Niestety, konkurs rządzi się swoimi prawami i z kilkuset nadesłanych prac konkursowych wybrano pięć najlepszych. Nasza szkołą zajęła 11 miejsce!!! To ogromne wyróżnienie. Gratulujemy!